В обласній раді – два нових депутати

Івано-Франківська обласна територіальна виборча комісія визнала та зареєструвала депутатами Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання Черневого Юрія Івановича (від політичної партії ВО “Батьківщина”) та Хлівінського Богдана Ярославовича (від політичної партії “За Майбутнє”).

Відповідні постанови затвердила обласна рада на черговому сесійному засіданні 19 квітня 2024 року. Після прийняття рішень голова обласної ради Олександр Сич вручив Юрію Черневому та Богдану Хлівінському значки, посвідчення депутата обласної ради та персональні картки для голосування.

Юрій Черневий визнаний обраним депутатом у зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутата обласної ради Оксани Когут, а Богдан Хлівінський – у зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутата обласної ради Віктора Шевченка.

Працюватимуть нові депутати у тих же постійних комісіях обласної ради, що і їхні попередники: Богдан Хлівінський обраний членом постійної комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства, а Юрій Черневий став членом постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, спорту та молодіжної політики.