В обласному клінічному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф урочисто відкрили кисневу станцію

В обласному клінічному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради урочисто відкрили та освятили кисневу станцію. Заклад став одним з перших обласних центрів екстреної медичної допомоги в Україні, які мають кисневу адсорбційну станцію, що виробляє газоподібний медичний кисень.

Відкриття кисневої станції – це феноменальна річ. Адже якщо раніше наше підприємство повинно було відправляти свій транспорт до Львова і звідти привозити кисень, то тепер вони самі зможуть не лише наповнювати киснем свої автомобілі швидкої допомоги, а й будуть його виробляти і забезпечувати не лише себе, але й зможуть надавати його для тих лікувальних закладів, які будуть мати таку потребу”, – зауважив голова обласної ради Олександр Сич.

В свою чергу генеральний директор обласного клінічного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Мирон Матейко наголосив, що наявність станції дозволить вчасно заправляти та укомплектовувати всі автомобілі швидкої медичної допомоги киснем медичним, тобто вчасно  забезпечити всі 98 бригад, які обслуговують виклики за номером 103, медичним киснем, при тому, що кожен автомобіль швидкої медичної допомоги  укомплектований трьома кисневими балонами.