В Старому Угринові урочисто підняли Державний Прапор України

У селі Старий Угринів Калуського району на родинному обійсті Степана Бандери урочисто підняли Державний Прапор України.

Заходи з нагоди Дня Державного Прапора України розпочали із виконання державного гімну України та хвилини мовчання за всіма полеглими у російсько-українській війні. Опісля керівники області поклали квіти до пам’ятника Степану Бандері.

Український прапор – символ української нації, символ Української Держави. Кольори нашого прапора вказують на те, якою є наша нація і якою вона хоче бути. Вона мирна, вона хоче вирощувати хліб, творити добро. Однак, як казав автор Декалогу українського націоналіста Степан Ленкавський, нас Господь поставив на грані двох світів – Азії і Європи, дикунства і цивілізації, щоби на цьому пограниччі творити нове життя. Важко бути в таких умовах мирною хліборобською нацією, тому цілком закономірно наш державний і національний символ – миролюбний прапор,  доповнює бойовий герб – тризуб. Вітаючи сьогодні з Днем Державного прапора, щиро бажаю, аби в скорому часі він став Прапором нашої величної Перемоги!” – сказав у своєму вітальному слові голова обласної ради Олександр Сич.

На завершення заходу всі присутні у супроводі оркестру виконали славень Організації Українських Націоналістів “Зродились ми великої години”.