Відбулася 23-я сесія обласної ради восьмого демократичного скликання

У вівторок, 22 серпня 2023 року, відбулося засідання 23-ї сесії обласної ради восьмого демократичного скликання. До порядку денного, за рекомендацією президії обласної ради, депутати включили 49 питань.

Першими обранці схвалили звернення обласної ради. Вони стосуються присвоєння посмертно звання Герой України Ігорю Олійнику та Дмитру Бойчуку. Ще два звернення акцентують увагу керівництва держави на необхідності встановлення в Україні державного свята – Дня Героїв та недопущення закриття стаціонарних поштових відділень АТ “Укрпошта”.

Опісля керівники Івано-Франківської обласної прокуратури та Головного Управління Національної поліції в Івано-Франківській області представили депутатському корпусу інформацію про діяльність відповідних структурних підрозділів за перше півріччя 2023 року. Також звіт про свою діяльність представила постійна комісія обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку гірських територій.

Водночас на сесійному засіданні були прийняті рішення, якими передбачено внесення змін до чотирьох обласних програм та до обласного бюджету на 2023 рік, а ще затвердження фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природнього середовища за рахунок планових надходжень у 2023 році та виконання обласного бюджету за перше півріччя 2023 року.

Серед інших питань порядку денного, які були підтримані депутатським корпусом – питання, які регулюють майнові, земельні та кадрові відносини.