Відбулася 27-ма сесія обласної ради восьмого демократичного скликання

У четвер, 7 грудня 2023 року, відбулася 27-ма сесія обласної ради восьмого демократичного скликання.

Перед початком роботи засідання голова обласної ради привітав колег-депутатів та представників органів місцевого самоврядування Прикарпаття з Днем місцевого самоврядування. З нагоди професійного свята, а також з нагоди Дня Збройних Сил України керівники області вручили медалі обласної ради “Лицар бойового чину” представникам місцевого самоврядування, які виконували і виконують завдання із забезпечення національної безпеки і оборони держави, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації.

Опісля депутати обласної ради затвердили порядок денний сесійного засідання, до якого включили 28 питань. Першим обранці схвалили звернення обласної ради щодо присвоєння звання Герой України молодшому сержанту Остапу Бринському (посмертно). Опісля голова обласної ради Олександр Сич представив депутатському корпусу звіт про свою роботу на посаді за третій рік каденції.

Під час розгляду питань порядку денного депутати також схвалили рішення, якими передбачено внесення змін до семи обласних програм та до обласного бюджету на 2023 рік, а ще інформацію про виконання обласного бюджету за 9 місяців поточного року.

Разом з цим обласна рада прийняла низку рішень, які регулюють майнові та земельні відносини.