Відбулася 28-ма сесія обласної ради восьмого демократичного скликання

У п’ятницю, 22 грудня 2023 року, відбулася 28-ма сесія обласної ради восьмого демократичного скликання.

На початку засідання пластуни передали миру керівникам та депутатам обласної ради Віфлиємський вогонь. Опісля голова обласної ради Олександр Сич та голова ОДА/ОВА Світлана Онищук вручили прикарпатцям обласні нагороди.

Під час формування порядку денного депутати, за рекомендацією президії обласної ради, включили до нього 35 питань.

Розгляд питань порядку денного депутатський корпус розпочав зі схвалення рішення “Про проголошення в області 2024 року Роком Легіону Українських Січових Стрільців”. Опісля, реагуючи на актуальні політичні та соціально-економічні питання, підтримано звернення до Кабінету Міністрів України щодо недопущення ускладнення процедури ввезення гуманітарної допомоги в Україну.

Також прикарпатські обранці затвердили план роботи обласної ради на 2024 рік, прийняли низку рішень, якими передбачено внесення змін до обласного бюджету на 2023 рік, а ще до семи обласних програм та схвалення п’яти нових.

Водночас депутати заслухали інформацію про хід виконання Регіональної цільової програми надання шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України, військово-патріотичного виховання молоді на 2021-2025 роки.

Ключовим питанням пленарного засідання стало ухвалення обласного бюджету на 2024 рік. Разом з цим, відповідно до плану роботи обласної ради департамент охорони здоров’я ОДА представив депутатському корпусу інформацію про стан інфекційних захворювань в області і про стан та проблеми імунопрофілактики населення.