Відбулася 31-ша сесія обласної ради

У п’ятницю, 21 червня 2024 року, відбулася 31-ша сесія обласної ради восьмого демократичного скликання. На початку засідання голова обласної ради Олександр Сич спільно з своїм першим заступником Василем Гладієм та заступником Миколою Палійчуком вручили прикарпатцям обласні відзнаки, а ще нагородили переможців змагань, які відбувалися в рамках благодійної спортивно-патріотичної акції “Місцеве самоврядування Прикарпаття – Збройним Силам України”.
Перед формуванням порядку денного сесії з інформацією про системні порушення прав і свобод людини і громадянина в Україні перед депутатами виступила представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Івано-Франківській області Євгенія Мнишенко.
Опісля, за рекомендацією президії обласної ради до порядку денного сесії депутати включили 33 питання. Розгляд проєктів рішень прикарпатські обранці розпочали із затвердження інформації про виконання обласного бюджету за І квартал 2024 року та внесення змін до головного фінансового документу Прикарпаття. Також були ухвалені рішення, які передбачають внесення змін до двох програм: програми підтримки місцевих органів виконавчої влади на 2024 рік та регіональної цільової програми профілактики правопорушень на 2021-2025 роки.
Ще два прийняті рішення обласної ради стосуються порушення клопотання перед Комітетом Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій про присудження щорічної Премії Верховної Ради України Тетяні Федорів і Петру Іванківу.
Окрім цього, депутати обласної ради прийняли близько двох десятків рішень, які регулюють земельні та майнові питання, зокрема, в частині надання дозволів обласним закладам охорони здоров’я, соціальної політики і культури на списання майна.