Відбулася зустріч керівників області з заступником голови НАЗК Артемом Ситником

Голова обласної ради Олександр Сич та голова ОДА/ОВА Світлана Онищук зустрілися з заступником голови НАЗК Артемом Ситником, який перебуває на Прикарпатті з робочим візитом. Під час зустрічі йшлося про головні виклики та підсумки кампанії декларування, виконання заходів державної та обласної антикорупційних програм.

Мова йде про зусилля щодо профілактики можливих зловживань в органах державної влади та в органах місцевого самоврядування. Ми не говоримо про злочини, ми говоримо про те, як їм запобігти і яку систему роботи запровадити для ефективної комунікації“, – сказав Олександр Сич.

В свою чергу Артем Ситник відзначив, що сьогодні російська пропаганда активно намагається дискредитувати нашу державу на світовій арені і розповсюджує наратив про корумпованість України.

“Ми велику увагу приділяємо просвітницьким кампаніям. Формування нульової толерантності до корупції починається не з того, що відбуваються затримання, а з того, що ми формуємо у школах і вищих навчальних закладах негативне ставлення до корупції. Аби діти, які закінчать школу, мали уявлення про те, що корупція є тією загрозою, яка не дає розвиватися нашій державі і є ще одним фронтом, на якому воює Україна“, – сказав Артем Ситник.

Також посадовець додав, що на Прикарпатті успішно реалізовуються антикорупційні заходи, про що свідчить аналіз поданих декларацій. Серед ключових змін у системі декларування – вдосконалення роботи самої системи, наявність у ній необхідної інформації про декларантів, а також можливість отримати дані членів сім’ї декларанта для заповнення декларацій у мобільному застосунку Дія.