Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку гірських територій

Під головуванням Орисі Книшук та за участі заступника голови обласної ради Миколи Палійчука відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку гірських територій.

В ході розгляду питань порядку денного засідання депутати погодили та рекомендували на розгляд сесії обласної ради чотири проєкти рішень. Вони стосуються внесення змін до регіональної програми розвитку земельних відносин в Івано-Франківській області на 2021-2025 роки, погодження лімітів використання лісових ресурсів під час заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань на 2023 рік, надання дозволу Долинському спеціалізованому агролісгоспу ОКП “Івано-Франківськоблагроліс” на проведення інвентаризації земельних ділянок лісогосподарського призначення.

Ще один проєкт рішення передбачає безоплатну передачу майна (лісоматеріалів) Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс” для задоволення потреб держави в умовах правового режиму воєнного стану.