Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

Під головуванням Назарія Іваніва та за участі голови обласної ради Олександра Сича і його першого заступника Василя Гладія відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Під час розгляду питань порядку денного комісія погодила і рекомендувала на розгляд чергової сесії обласної ради проєкти рішень “Про схвалення Концепції інтегрованого розвитку гірських територій в Івано-Франківській області на 2023-2025 роки” та “Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2023 році”.

Водночас депутати схвалили внесення змін до чотирьох обласних програм. Йдеться про обласну комплексну програму “Відзначення 1125-річчя від часу першої знали про місто Галич” на 2022-2023 роки, програму розвитку та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2022-2023 роки, обласну цільову програму забезпечення житлом працівників Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки, обласну комплексну програму соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2022-2026 роки. Відповідні проєкти рішень також рекомендовано включити до проєкту порядку денного чергової сесії обласної ради.