Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

Під головуванням Назарія Іваніва та за участі голови обласної ради Олександра Сича і його заступника Миколи Палійчука відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

В ході розгляду питань порядку денного депутати погодили календарні плани заходів на 2023 рік регіональної цільової програми розвитку соціальної інфраструктури Івано-Франківської області на 2022-2025 роки та регіональної цільової програми підтримки книговидання на 2022-2026 роки.

Разом з цим комісія схвалила внесення змін до календарних планів заходів на 2023 рік обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2022-2026 роки і програми удосконалення системи соціального захисту населення Івано-Франківській області на 2023 рік.

Водночас депутати підтримали питання про надання експертного висновку щодо регуляторного випливу проєкту регуляторного акту – проєкту рішення обласної ради «Про затвердження Порядку виділення лісових ділянок для довгострокового тимчасового користування лісами на землях спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».