Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань комунального майна і житлово-комунального господарства

Під головуванням Ігоря Очкура та за участі першого заступника голови обласної ради Василя Гладія відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства.

Під час розгляду питань порядку денного комісія погодила та рекомендувала на розгляд сесії обласної ради низку проєктів рішень, які стосуються надання дозволів обласним установам охорони здоров’я та соціальної політики на списання майна, а також затвердження ліквідаційних балансів двох освітніх закладів, які раніше припинили свою діяльність.

Водночас депутати заслухали звіт начальника обласного комунального підприємства “Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації” та, відповідно, погодили продовження терміну дії контракту. Позитивними також були рішення комісії щодо внесення змін до методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад області, що передаються в оренду.