Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства

Під головуванням Ігоря Очкура та за участю заступника голови обласної ради Миколи Палійчука відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства.

В ході засідання депутати розглянули два питання про проєкти обласних медичних закладів для фінансування за рахунок коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії у 2023 році. Йдеться про проєкт “Реконструкція приймального відділення (відділення екстреної медичної допомоги) комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”. А також про проєкти “Реконструкція приміщень (екстреної) медичної допомоги хірургічного корпусу під стерилізаційне відділення КНП “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” та “Реконструкція ліфтового обладнання терапевтичного та хірургічного корпусу КНП “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”.

За результатами обговорення комісія рекомендувала голові обласної ради погодити від Івано-Франківської обласної ради як власника обласних медичних установ подання проєктів для фінансування за рахунок коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії у 2023 році.