Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства

Під головуванням Віктора Шевченка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства.

За результатами розгляду питань порядку денного комісія погодила та рекомендувала до розгляду депутатського корпусу проєкти рішень обласної ради “Про затвердження Статуту комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Про-Експерт” у новій редакції” та “Про наглядову раду комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Про-Експерт”. Також позитивним було рішення комісії при розгляді проєкту рішення “Про внесення змін до Регіональної цільової програми розвитку автомобільних доріг та безпеки дорожнього руху Івано-Франківської області на 2021-2025 роки”.

Окрім цього, депутати рекомендували включити до порядку денного сесії обласної ради звіт про постійної комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства.