В Івано-Франківську відбулася загальноміська Хресна Дорога
2 Квітня 2023
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2023/04/338958460_758546062600542_4223464930982503249_n-1.jpg)
В часі Великого посту в Архікатедральному і Митрополичому Соборі Воскресіння Христового УГКЦ відбулася загальноміська Хресна Дорога. Очолив богослужіння Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин спільно із Єпископом-помічником Івано-Франківським Владикою Миколою Семенишиним.
На кожній з 14 стацій Хрест тримали військовослужбовці, рятувальники, родичі загиблих на російсько-українській війні, капелани, медики, освітяни, представники влади.
Головним наміром молитви вже другий рік поспіль стало прохання до Господа про перемогу та осягнення миру в Україні.