Про скликання другого пленарного засідання тридцять третьої сесії обласної ради
16 Грудня 2019
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2018/10/galka_gray.jpg)
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 16.12.2019. № 734-р
м. Івано-Франківськ.
Про скликання другого
пленарного засідання
тридцять третьої сесії
обласної ради
Відповідно до статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати друге пленарне засідання тридцять третьої сесії обласної ради 20 грудня 2019 року о 10 годині в залі засідань обласної ради (ІV поверх).
На сесію запросити народних депутатів України, голову обласної державної адміністрації, заступників голови обласної державної адміністрації, директорів департаментів, начальників управлінь і відділів обласної державної адміністрації, голів районних рад, міських голів міст обласного значення, голів об’єднаних територіальних громад, голів районних державних адміністрацій, керівників правоохоронних та судових органів, обласних підприємств і установ, політичних партій та громадських організацій, представників засобів масової інформації.
Голова обласної ради Олександр Сич